Prywatne
5 dni temu
135 Wyświetlenia

Kierowca C+E – Przewóz słupów energetycznych, Wadowice, od 8000 PLN + premia

Szczegóły ogłoszenia

Kategoria:
Praca, Kierowca
Wynagrodzenie:
8 000zł
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Kto rekrutuje:
Rekrutacja prowadzona przez firmę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Wymagane doświadczenie:
Bez doświadczenia

Firma Elektrotechnika AK Sp. J. z siedzibą przy ul. Błonie 1a w Wadowicach (powiat wadowicki, woj. małopolskie) poszukuje kierowców na stanowisko Kierowca samochodu ciężarowego (C+E) do przewozu słupów energetycznych na terenie województwa małopolskiego.

Zakres obowiązków:

  • Przewóz słupów energetycznych na terenie województwa małopolskiego.

Data rozpoczęcia pracy: 24.10.2024
Miejsce pracy: Wadowice i teren województwa małopolskiego.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt:
📧 e-mail: info@etak.com.pl
📍 Możliwy również kontakt osobisty w siedzibie firmy: Wadowice, ul. Błonie 1a.

  • Prawo jazdy kat. C+E oraz kurs na przewóz rzeczy.
  • Mile widziane uprawnienia HDS (możliwość ich szybkiego uzyskania).
  • Doświadczenie w pracy jako kierowca będzie dodatkowym atutem.
  • Umowę o pracę na okres próbny (3 miesiące) z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony.
  • Wynagrodzenie od 8000 PLN brutto + premia.
  • Praca na pełny etat, od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:00–15:00.

Dodaj recenzję

Dodaj jako gość
Twoja opinia ma znaczenie
Dodaj zdjęcia
Minimalna ilość liter: 10
Strona główna Ogłoszenia Praca Kierowca Małopolskie wadowicki Kierowca C+E – Przewóz słupów energetycznych, Wadowice, od 8000 PLN + premia
PUP
Członkiem od: 1 tydzień
Użytkownik jest offline
Zobacz ogłoszenia

    Wyślij email do ogłoszeniodawcy
    Miejscowość: 34-100 Wadowice, Polska
    Województwo: Małopolskie
    Powiat: wadowicki
    Dodaj do ulubionych
    Dodaj do porównania