Prywatne
4 godziny temu
9 Wyświetlenia

Elektromonter, praca Żywiec

Szczegóły ogłoszenia

Kategoria:
Praca, Inne w pracy
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło, Umowa o pracę, Umowa zlecenie
Wymiar pracy:
Pełny etat
Wymagane doświadczenie:
Roczne doświadczenie

Twój zakres obowiązków

  • m.in. wymiany legalizacyjne liczników energii elektrycznej, odczyty, oplombowania, sprawdzanie układów pomiarowych, zabudowy i demontaże liczników energii elektrycznej, wstrzymania i wznowienia dostarczania energii elektrycznej, pozyskiwanie danych odczytowych
  • uprawnienia SEP do 1 KV (SEP E)
  • prawo jazdy kat. B i własny samochód
  • umiejętność dobrej organizacji pracy

Mile widziane

  • doświadczenie w wykonywaniu prac na instalacjach elektrycznych
  • wiedza, doświadczenie z zakresu kompensacji mocy biernej
  • możliwość wysokich zarobków, uzależnionych od osiąganych wyników w pracy

Dodaj recenzję

Dodaj jako gość
Twoja opinia ma znaczenie
Dodaj zdjęcia
Minimalna ilość liter: 10
PUP
Członkiem od: 1 tydzień
Użytkownik jest offline
Zobacz ogłoszenia

    Wyślij email do ogłoszeniodawcy
    Miejscowość: Żywiec, Polska
    Województwo: Śląskie
    Powiat: żywiecki
    Dodaj do ulubionych
    Dodaj do porównania